Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez przyczyny. Festiwal ten jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w Polsce. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej przyciąga ludzi nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale również mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od jakiegoś czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z tym nadmorskim miastem pożegnał jednak z ogromną pompą. Postawione zostały 3 genialne sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte przyjazdu, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy