Woodstock 2018

Woodstock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne tłumy fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość ludzi zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to festiwalowicze cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z ciekawymi osobami, poddać się medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i cudowne chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w cudownej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz

Brak kometarzy