Brazylijska kadra przypieczętowała promocję do światowych mistrzostw w Katarze! Brazylijscy zawodnicy ograli kolumbijski zespół narodowy wynikiem 1:0 i mogą być pewni wylotu na mundial w Katarze!

Brazylijska kadra przypieczętowała promocję do światowych mistrzostw w Katarze! Brazylijscy zawodnicy ograli kolumbijski zespół narodowy wynikiem 1:0 i mogą być pewni wylotu na mundial w Katarze!

Sympatycy piłkarscy z całego świata doskonale zdają sobie z tego sprawę, że narodowa kadra Brazylii to jedna z najskuteczniejszych piłkarskich zespołów. Od czasu do czasu możemy usłyszeć o perspektywicznym graczu, który ma duże szansę na przeżycie wielkiej piłkarskiej kariery i wywodzi się on akurat z Brazylii. Bardzo dużą liczbę graczy, którzy cieszyli oczy kibiców piłkarskich ze Starego Kontynentu puścił w świat ten kraj. Brazylijska reprezentacja narodowa na tę chwilę ma potężny skład, który na pewno będzie w stanie rywalizować o najwyższy stopień podium na mistrzostwach świata, które odbędą się za rok. Zawodnicy brazylijskiej narodowej drużyny w świetnym stylu przebrnęli przez kwalifikacje do mundialu i trzeba zwrócić na to uwagę. Otrzymali okazję, by zagwarantować sobie promocję do mistrzostw świata w Katarze. W czwartek wieczorem, jednakże potrzebowali do tego wygranej z kolumbijskim narodowym zespołem. Za sprawą tego, iż Brazylijczycy bardzo dobrze sobie poradzili z tym rywalem świętować mogli wywalczenie miejsca na mundialu.

Brazylia wyłącznie raz straciła punkty w obecnie trwających kwalifikacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze. To właśnie w pojedynku z narodową drużyną Kolumbii, które skończyło się rezultatem zero do zera to miało miejsce. Gdy przyszła pora na pojedynek rewanżowy ponownie gracze z Brazylii byli faworytem. To spotkanie rozegrane zostało na stadionie w Sao Paulo i Brazylijczycy byli bardzo zmobilizowani, by pokonać swoich rywali. Naprawdę długo utrzymywał się rezultat remisowy, jednak finalnie zawodnicy Brazylii dali radę ustrzelić decydujące trafienie. Paqueta, który przyjął świetne podanie od najlepszego piłkarze brazylijskiej narodowej reprezentacji Neymara strzelił gola, który przypieczętował wygraną w tym pojedynku. W ten sposób brazylijska drużyna stała się pierwszą kadrą z południowej Ameryki, która przypieczętowała sobie wylot na światowy czempionat w Katarze. Kwalifikacyjne rozgrywki zmierzają do końca i już za moment poznamy komplet reprezentacji, które będą rywalizować o mistrzostwo świata i dobrze mieć to na uwadze.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy