Messi Leo przestał być kapitanem Barcelony! Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii europejskiej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG!

Messi Leo przestał być kapitanem Barcelony! Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii europejskiej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG!

Na pewno transferowe roszady piłkarskich ekip w trakcie przerwy między zmaganiami ligowymi są często fenomenalne. Jednak bardzo dużo fanów futbolu zadziwiło to, co mogliśmy oglądać podczas letniego okienka transferowego. Większość była przekonana, iż Lionel Messi zostanie piłkarzem Dumy Katalonii do zakończenia swojej kariery piłkarskiej. Drużyna hiszpańska ma jednak problemy finansowe i reprezentant Argentyny nie mógł nic na to poradzić, musiał znaleźć nowy klub. wicemistrz ligi francuskiej okazał się zespołem, który podjął decyzję, żeby zaproponować kontrakt dla napastnika argentyńskiej reprezentacji. Atrakcyjną ofertę kontraktu, którą były już piłkarz FC Barcelony zaakceptował zaproponował argentyńskiemu zawodnikowi klub z Ligue 1. na pewno istotny moment w historii europejskiego futbolu i trzeba być świadomym tego. Kibice piłki nożnej od tego momentu zyskają okazję podziwiać występy Messiego na stadionach francuskich. Bez cienia wątpliwości naprawdę dużo osób zainteresowane będzie tym, jak gracz z Argentyny odnajdzie się w nowych warunkach. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Kylian Mbappe i Neymar, co może dać PSG sporo pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy