Następny pokaz bardzo złej dyspozycji Legii z Warszawy w PKO Ekstraklasie! Górnik ogrywa graczy stołecznej drużyny rezultatem jeden do zera!

Następny pokaz bardzo złej dyspozycji Legii z Warszawy w PKO Ekstraklasie! Górnik ogrywa graczy stołecznej drużyny rezultatem jeden do zera!

Z całą pewnością w aktualnym sezonie ligi polskiej aktualny mistrz kraju radzi sobie naprawdę słabo. zawodnicy Legii to aktualni mistrzowie polskiej Ekstraklasy i należy mieć to na uwadze, a w tej chwili zajmują pozycję w końcówce tabeli. Starcie z Górnikiem Zabrze miało ostatecznie skończyć fatalną serię zawodników Legii, jednak i w tej sytuacji brakowało umiejętności do tego, by zdobyć komplet punktów. Od początku tego spotkania zawodnicy gospodarzy wyglądali na fenomenalnie przygotowanych i podczas pierwszej odsłony warszawska Legia nie była w stanie im się przeciwstawić. Zawodnicy Górnika po pierwszych 45. minutach tego spotkania prowadzili rezultatem dwa do zera i wiele na to wskazywało, iż szykuje się siódma z rzędu porażka mistrza polskiej Ekstraklasy. Jednakże gracze Legii w początkowych minutach kolejnej części tego starcia zaczęli atakować i dali radę doprowadzić do rezultatu remisowego. Od tej chwili sympatycy futbolu zgromadzeni na stadionie mogli mieć nadzieje na gigantyczne emocje pod koniec tego spotkania.

I rzeczywiście niesamowicie fascynujące były końcowe minuty tego meczu. Przede wszystkim w następstwie dyspozycji zawodników gospodarzy, którzy w rozrachunku ostatecznym wygrali to spotkanie. Trafienie dające zwycięstwo strzelił na sam koniec Krzysztof Kubica, który wykorzystał fenomenalne podanie w wykonaniu Janzy. Swojego pierwszego gola po przenosinach do naszej Ekstraklasy strzelił zdobywca pucharu świata z 2014 roku, a więc Podolski i należy zdać sobie z tego faktu sprawę. Bez żadnych wątpliwości to była niesamowita chwila dla tego gracza. Legia Warszawa natomiast poniosła porażkę siódmy mecz pod rząd i w tym momencie znajduje się na 17 pozycji w ligowej tabeli. Jest to niezwykle fatalny rezultat, jak na wciąż panującego mistrza polskiej Ekstraklasy i należy zwrócić na to uwagę. Jeśli warszawska Legia ciągle ma ambicje rozgrywać spotkania w polskiej lidze to wszyscy jej zawodnicy muszą wrócić do najlepszej dyspozycji. Mistrz Polski w innym wypadku zaskakująco spadnie do I ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy