Pokazana przez niego pioseneczka zbyt banalna na finałowe miejsce turnieju Eurowizji! Smutny koniec podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

Pokazana przez niego pioseneczka zbyt banalna na finałowe miejsce turnieju Eurowizji! Smutny koniec podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

Powinniśmy pamiętać o tym, iż Polska zwykle nie czarowała widzów podczas turnieju Eurowizji. Zwykle Polski największym triumfem jest zakwalifikowanie się do finału, w którym zajmowaliśmy odległe miejsca. Eurowizję odroczono w roku ubiegłym, gdyż rozprzestrzeniała się pandemia COVID-19, która załamała nie wyłącznie Europę, lecz również całą planetę. W tej edycji wysłannikiem Polski podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał zamiar podekscytować fanów dobrej muzyki piosenką o tytule "The Ride". Z wyboru przedstawiciela Polski mnóstwo ekspertów nie było uradowanych, jednak w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Na nasze nieszczęście następny raz byliśmy zmuszeni żegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Rafał Brzozowski, który był naszym reprezentantem podczas turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie europejskich telewidzów i też dlatego został wyeliminowany na etapie półfinału 65. turnieju piosenki europejskiej.

Bez żadnych wątpliwości widzowie z naszego kraju są już niesamowicie wynudzeni tego typu wynikiem. "The Ride" czyli przyśpiewka zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc nieszczególna i należy pamiętać o tym. Nie ma niczego zniewalającego w tej przyśpiewce co by mogło wprawić w fascynację wielbicieli muzyki w Europie. To jest któraś z kolei odsłona konkursu Eurowizji, w trakcie którego ambasador naszego kraju nie ma możliwości dostać się do finału. Od wielu lat wybór ambasadorów naszego kraju na turniej piosenki europejskiej nie idzie Polakom najlepiej i bez żadnego problemu możemy dostrzec to. Trzeba więc wierzyć w to, iż w kolejnych latach nasz reprezentant będzie w stanie wejść do starcia finałowego o zwycięstwo w turnieju Eurowizji. W tym przypadku niezwykle istotne jest to, aby dobrać najlepszego przedstawiciela, który będzie umiał zauroczyć europejską widownię. W przeciwnym razie znów nie zdołamy do starcia finałowego podczas turnieju Eurowizji.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy