Przegrana kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - fantastyczny mecz czeskiej reprezentacji narodowej!

Przegrana kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - fantastyczny mecz czeskiej reprezentacji narodowej!

Doskonałe spotkanie reprezentacji narodowej Czech - klęska polskiego zespołu narodowego w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji nie był zbyt udany. Rzecz jasna nasi gracze dali radę awansować do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że wymagana jest zmiana na stanowisku selekcjonera. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem polskiego zespołu, a jego pierwszym poważnym oponentem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, by zwyciężyć.

Humory w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Czeska drużyna narodowa bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po trzech minutach starcia. Było to ogromne zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze. Od pierwszych minut gracze reprezentacji Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. Polska kadra prezentowała się nieco lepiej w drugiej części tego spotkania, jednakże to czescy piłkarze zdobyli bramkę numer 3. Zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Nasi zawodnicy usiłowali odrobić straty, jednak zdołali strzelić jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był tragiczny i należy to zaznaczyć. Selekcjoner z Portugalii Fernando Santos bez wątpienia nie w ten sposób debiut w reprezentacji narodowej Polski. W drugim meczu eliminacji narodowa drużyna Polski będzie się mierzyć z zespołem Albanii. Bez wątpienia w tym starciu kadra narodowa Polski musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy