Spore doznania i pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa w trakcie Grand Prix Arabii Saudyjskiej! Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie aktualnego sezonu!

Spore doznania i pierwsza pozycja Hamiltona Lewisa w trakcie Grand Prix Arabii Saudyjskiej! Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie aktualnego sezonu!

Do finalnego zakończenia w tej chwili trwającego sezonu F1 pozostał tylko już jeden wyścig, a wielbiciele sportów motorowych dalej nie otrzymali odpowiedzi na najważniejsze pytanie. W w mistrzostwach w F1 od wielu lat nie zdarzyło się tak, żeby triumfatora mistrzostw świata wyłonić dopiero razem z zakończeniem rozstrzygającego wyścigu całego sezonu. Z tej perspektywy patrząc trwający aktualnie sezon jest z całą pewnością niezwykły. W trwającym aktualnie sezonie wyłącznie dwójka zawodników się liczyło w trakcie rywalizacji o światowe mistrzostwo i dobrze mieć to na uwadze. Tutaj mowa oczywiście o Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG Petronas oraz Maxie Verstappenenie ze stajni RB Racing. W trwającym aktualnie sezonie w dalszym ciągu aktualny mistrz świata doczekał się oponenta, który jest w stanie z nim rywalizować. Wciąż panujący mistrz świata podczas trwania GP Arabii Saudyjskiej miał możliwość, aby wyrównać się sumą punktów z Maxem Verstappenenm i faktycznie ta sztuka mu się udała. Dzięki rezultatom poprzedniego wyścigu o wygraniu tytułu mistrzowskiego decydować będzie ostatni wyścig dobiegającego ku końcowi sezonu.

Dyspozycja wspomnianych wyżej zawodników w tegorocznym sezonie była fantastyczna i to bez najmniejszych wątpliwości. Dwaj zawodnicy już na początku sezonu mocno odskoczyli pozostałym zawodnikom i pokazali im, kto wyłącznie liczy się w rywalizacji o tytuł mistrzowski F1. Pozostali kierowcy mieli możliwość wyłącznie rozważać kto finalnie wywalczy tytuł mistrza świata a także podziwiać ich rywalizację o zwycięstwa w kolejnych wyścigach. W trakcie obecnie trwającego sezonu było mnóstwo emocji i naprawdę często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma fenomenalnymi kierowcami i trzeba o tym pamiętać. Ci dwaj kierowcy mimo gigantycznych emocji mówią o sobie z wielkim poszanowaniem i podkreślają, że w nadchodzącym wyścigu po triumf sięgnie ten lepszy kierowca. Dla wszystkich fanów motorowych sportów to, iż pojedynek o tytuł mistrzowski rozwiąże się dopiero w trakcie w trakcie GP Abu Dhabi jest z pewnością niesamowity. Rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu F1 może nam zapewnić wiele emocji i nie podlega to wątpliwości. Pozostaje nam więc wyłącznie oczekiwać na końcowe zakończenie pomiędzy tymi dwoma bardzo dobrymi kierowcami.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy