Spore przeżycia w ostatnich piętnastu minutach meczu z Anglią! Damian Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty bohaterem polskiej kadry!

Spore przeżycia w ostatnich piętnastu minutach meczu z Anglią! Damian Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty bohaterem polskiej kadry!

Reprezentacja piłkarska Polski rozgrywająca starcia na stadionie w Warszawie bywa bardzo ciężka do zatrzymania i mamy świadomość tego od lat. Faktycznie naprawdę rzadko przegrywamy na tym placu gry i należy zrozumieć to, że ogromna zasługa w tym wielbicieli piłkarskich z Polski. W dniu, gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesełka gracze naszej drużyny dostają nadprogramowego przypływu energii. Zawodnicy trenera Sousy Paulo w rozgrywkach kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze spisują się do tego momentu całkiem nieźle, lecz ich dyspozycja jest oddalona od perfekcji. W środowy wieczór polskich zawodników czekał bardzo ciężki test, jakim był bez wątpienia mecz z angielską drużyną narodową. Każdy kibic futbolu z Polski był w stanie zrozumieć to, jak trudnym rywalem w dziejach pojedynków naszej drużyny narodowej są Anglicy. Jednak w tej sytuacji nie było miejsca na wahania, ponieważ niezwykle ważne było zdobycie maksymalnej liczby oczek.

Przed tym spotkaniem polska reprezentacja piłkarska była od samego początku skazywana na porażkę. Z całą pewnością bardzo dobrze zrozumieć to, że zawodnicy Polski w wielu przypadkach bardzo mocno się mobilizują na starcia z dużo potężniejszymi. Tak samo było w tym starciu i trzeba podkreślić to, przez bardzo długi czas można było nawet stwierdzić, że reprezentacja polska piłkarska powalczyć może o pełną pulę punktów z angielską kadrą. dla polskiego zespołu narodowego to okazało się bardzo ciężkie starcie i z pewnością trzeba ich pochwalić za rywalizację do końca spotkania. Wydawać się mogło, że to może być koniec nadziei o korzystnym rezultacie, kiedy bramkę w 80 min. zdobył Kane Harry. Kadra narodowa Polski jednak nie planowała odpuszczać i do końca pojedynku poszukiwała szansy do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia bramkę na wagę remisowego wyniku strzelił piłkarz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. Była to z pewnością fenomenalna okoliczność w przypadku tego młodego piłkarza. W końcowym rozrachunku polska drużyna narodowa wywalczyła remisowy wynik na Narodowym Stadionie w meczu z angielską reprezentacją piłkarską i w ten sposób wciąż ma bardzo duże szanse na promocję do mundialu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy