W inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 czeska drużyna narodowa zwycięża narodowy zespół Polski!

W inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 czeska drużyna narodowa zwycięża narodowy zespół Polski!

Narodowa drużyna Czech ogrywa reprezentację Polski w pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu narodowej kadry Polski nie był za bardzo udany. Polscy gracze oczywiście dali radę wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy futbolu z naszego kraju zgodnie uważali, iż jest wymagana zmiana na pozycji trenera. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem zespołu narodowego Polski, a jego pierwszym poważnym rywalem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w polskiej reprezentacji były fenomenalne, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Czeska kadra narodowa bowiem zdołała strzelić dwa gole już po trzech minutach meczu. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze, jak i graczy. Od początku gracze narodowej reprezentacji Czech prezentowali się o wiele lepiej od naszych zawodników i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Kadra Polski grała nieco lepiej w drugiej połowie spotkania, jednakże to Czesi zdobyli bramkę numer 3. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie spotkania. Piłkarze kadry Polski zdołali zdobyć jedynie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Warto wziąć pod uwagę to, że ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu narodowego był fatalny. Na pewno nie tak debiut w polskim zespole narodowym wyobrażał sobie portugalski selekcjoner Santos. Drużyna narodowa Polski w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych zmierzy się z czeskim zespołem narodowym. W tym meczu polska drużyna musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy