Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20 miał miejsce wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się niebywale głośno i bezustannie jest to jeden z podstawowych tematów pośród rozmaitych tabloidów. Po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA to był pierwszy łączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, w oparciu zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją chętniej po stronie Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczajnie zróżnicowane, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Tabloidy brytyjskie , iż jeśli tylko Meghan i Harry pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją okazję. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła też problem samobójczych myśli Meghan a także tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam podkreślił.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę profesjonalistów interpretujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawniejszy prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując przy tym Oprah Winfrey brak obiektywnego podejścia a z kolei Markle stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym a także Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio mniej więcej milion widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Oprah jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na emocjonujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez wątpienia trzeba przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne często analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy